تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

عینک دوربین دار اسنپ چت Snap Spectacular

عینک خارق العاده و دوربین دار اسنپ چت در راه است: ثبت خاطرات، همان شکلی که تجربه کرده‌ایم

عینک دوربین دار اسنپ چت Snapchat، اولین ثمره تلاش و کوشش شرکت سازنده برنامه پیام رسان محبوب اسنپ چت (Snap Chat) برای تولید یک  ابزار و گجت الکترونیکی است. این محصول یک عینک آفتابی ساده نیست، بلکه یک عینک آفتابی دوربین دار است که می‌تواند ویدئوهای ۱۰ ثانیه‌ای ضبط کند.
برنامه اسنپ چت در میان نوجوانان و جوانان حتی بزرگسالان دارای محبویت خاصی‌ ست و این امکان را به کاربران می‌دهد که عکس یا ویدیویی را که از خود گرفته‌اند برای دوستانشان بفرستند، و محدوده زمانی مشخصی را برای در دسترس بودن آن تعیین کنند.

.

عینک دوربین دار اسنپ چت Snapchat

.
عینک دوربین دار اسنپ چت:
شرکت سازنده اسنپ چت اعلام کرده که به زودی زود از یک عینک فوق العاده جذاب و جدید با نام Spectacles رونمایی خواهد کرد. عینک دوربین دار اسنپ چت قابلیت های فراوانی خواهد داشت که از جمله می توان به ضبظ و ذخیره ویدئوهای ۱۰ ثانیه‌ای اشاره کرد و به کاربران اجازه می‌دهد تا خاطرات محبوبشان را دقیقا به همان شکلی که آن را تجربه کرده‌اند، ببینند، خاطرات را زنده نگه دارند…

.

عینک دوربین دار اسنپ چت

.

ویدئویی کوتاه ۱۰ ثانیه ای که توسط عینک Spectacles ضبط می شود مستقیما به اپلیکشین اسنپ چت منتقل می‌شود. که می توانید آن را به آسانی به اشتراک بگذارید.

لنز دوربین عینک اسنپ چت بازتر از دوربین‌ گوشی‌های هوشمند معمول است و زاویه ۱۱۵ درجه را پوشش می‌دهد این قابلیت می تواند بسیار مفید باشد و می تواند محیطی بیشتر را تحت پوشش ضبط خود بکیرد. تصاویر دوربین اسنپ در فرمی جدید در قاب دایره‌ای ضبط می‌شود که از هر جهت قابل دیدن است. اسنپ می‌گوید باتری عینک تازه حدود یک روز دوام می‌آورد.

.

جدیدترین مدل عینک ضبط فیلم

دوربین آفتابی ضبط خاطرات ۱۰ ثانیه ای اسنپ چت

اوان اشپیگل، خالق و صاحب ۲۶ ساله اپلیکیشن اسنپ چت گفته است که این عینک را در سفر اخیرش امتحان کرده و تجربه‌ای بسیار شیرین و لذت بخش و تکرار نشدنی را داشته است.
فروش عینک دوربین دار اسنپ چت (Spectacles) از چند ماه دیگر در آمریکا آغاز می‌شود. و به تدریج در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

اسنپ چت