تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز رسمی فعالیت کسب و کارهای اینترنتی است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بعنوان اصلی‌ ترین متولی در زمینه ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی (مجازی)، تهیه و اجرای ساز و کار ارزیابی و رتبه‌بندی مستمر و صدور نشان “اعتماد الکترونیکی” و “کیفیت خدمات” را به عهده دارد.

نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز رسمی فعالیت کسب و کارهای اینترنتی

نماد اعتماد الکترونیکی بعد از ارزیابی دقیق یک کسب و کار و اهراز هویت دقیق و دفترخانه ای، اقدام به صدور نماد می نماید، وجود نماد اعتماد الکترونیکی در یک کسب و کار اینترنتی نشان از فعالیت قانونی و مشتری مداری آن کسب و کار می باشد.

در چارچوب تعیین شده در قانون برای نماد اعتماد، کمیته نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی با ریاست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و انتظامی و نظارتی کشور تشکیل شده و نحوه فعالیت این کسب و کارها و رویه نظارت بر عملکرد آنها، تابع دستورالعمل‌های مصوب این کمیته است.

.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی

.

فروشگاه اینترنتی کیم کالا به نشانی www.KimKala.com موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت – مرکز توسعه تجارت الکترونیکی شده است. این نماد اعتماد الکترونیکی از مورخه ۱۴ مهر سال ۱۳۹۵ لغایت ۱۳ مهر ۱۳۹۶ اعتبار دارد

فروشگاه کیم کالا عرضه کننده انواع جدیدترین و به روز ترین مدل های ردیاب از جمله ردیاب خودرو، ردیاب شخصی، ردیاب حیوانات، ردیاب موتور سیکلت

.

امید است با خدمات خوب بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمائیم، با سپاس کیم کالا