تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

سوالات متداول قبل از خرید

مشتری فقط جهت خرید عمده و اظهار نارضایتی تماس تلفنی بگیرد در غیر اینصورت فقط از طرق ثبت سفارش یا خرید آنلاین اقدام نمایید

فروشگاه اینترنتی

 

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر امکان خرید حضوری وجود ندارد، و فروش فقط بصورت آنلاین می باشد.

.

آیا امکان خرید بصورت عمده وجود دارید؟

بله، امکان خرید به صورت عمده وجود دارد. برای خرید های همکاری و خرید های عمده با ما تماس بگیرید.

.

نحوه حمل و نقل و تحویل کالا به چه صورت است؟

کیم کالا سه روش را برای تحویل و عودت کالا در اختیار مشتریان قرار میدهد: ۱- ارسال پستی: معمولترین روش ارسال سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی ایران است. اگر مبلغ سفارش شما کمتر از صد هزار تومان باشد ، مبلغ ۸۵۰۰ تومان برای بسته بندی و ارسال کالا مستردد میگردد اما اگر مبلغ سفارش شما بالای صدهزار تومان باشد ارسال سفارش شما رایگان خواهد بود.

سفارشاتی که با روش “ارسال پستی” فرستاده میشوند از نوع “مرسولات سفارشی” هستند که معمولا پس از طی سه تا شش روز کاری به دست مشتری میرسد.

در صورتی که یکی از مرسولات در حمل و نقل و تحویل کالا ضربه خورده و بلا استفاده باشد کیم کالا موظف است کالای مذکور را مجددا برای مشتری ارسال کند.

پس از ارسال کالا متعاقبا کد پیگیری “رهگیری” مرسوله برای مشتری پیامک و ایمیل میشود یا مشتریان میتوانند از حساب کاربری خوددر سایت کدرهگیری مرسوله خود را مشاهده نمایند.

خریدار موظف است آدرس و مشخصات خود را  به صورت دقیق در سیستم ثبت کند و کیم کالا موظف است اطلاعات دریافتی را عینا در مرسوله درج کند. در صورت اشتباه بودن آدرس یا تغییر آدرس و برگشت خوردن مرسوله کیم کالا مسیولیتی در قبال تحویل مرسوله به مشتری ندارد.

در صورتی که سفارش مشتری به دلیل ( پیدا نشدن آدرس ، اشتباه بودن آدرس ، عدم حضور مشتری در مقصد…) برگشت خورده شود، مجددا هزینه پستی از مشتری اخذ میشود سپس سفارش مشتری مجددا ارسال میشود.

در صورت تمایل مشتری این امکان وجود دارد که مرسوله از روش « کرایه در مقصد » ارسال شود.

۲-  ارسال بوسیله تیپاکس:  این روش نیز برای ارسال مرسولات وجود دارد که معمولا بین دو تا سه روز کاری مرسوله به دست مشتری میرسد. برای این روش ارسال نیز امکان کرایه در مقصد وجود دارد. ۳- ارسال باربری: این امکان نیز برای برخی شهرها و پس از هماهنگی وجود دارد.

برای سهولت در انجام معاملات مبلغ فاکتور خود را بصورت آنلاین پرداخت نمائید.

کیم کالا - فروشگاه اینترنتی

چگونه مطمئن شوم کالای من اصلی است؟

تمامی کالای موجود فروشگاه اینترنتی کیم کالا اصلی و اورجینال است همچنین همه محصولات قرار داده شده در فروشگاه طی ۷ روز تضمین کیفیت دارند. درصورتی که محصول دریافت شده توسط مشتری غیر اصل باشد و این مساله ثابت گردد، مشتری حق دارد بدون هیچ قید و شرطی کالا را به فروشگاه کیم کالا عودت دهد.

.

انصراف از خرید و عودت کالا به چه صورت است؟

تمامی محصولات کیم کالا مدت هفت روز کاری امکان عودت دارند. قوانین و شرایط عودت کالا به شرح زیر است: ۱- کالایی که قصد بازگشت آن را دارید باز یا استفاده نشده باشد. ۲- بدیهی است که هزینه پستی بازگشت کالا به عهده مشتری است. ۳- علت بازگشت کالا مشخص و منطقی باشد. ۴- هزینه کالا زمانی عودت داده میشود که محصول به مبدا (کیمکالا) برسد و از باز نشدن محصول اطمینان حاصل شود. ۵- در صورتی که مدت زمان تعیین شده سپری شده باشد امکان عودت کالا وجود ندارد.